0282 653 20 50
0282 652 56 07

info@sitelerasansor.com.tr

Hakkımızda

Şirketimizin Tarihçesi

1997 Yılında Menderes ÜNER adında şahıs firması olarak asansör bakım, revizyon, tamiri ve elektrik tesisat işleri yapmak üzere Tekirdağ / Çorlu da faaliyete başlayan firmamız 19.09.2001 tarihinde yeni ortaklarının katılımı ile SİTELER ASANSÖR ELK. ELEKTRONİK MAKİNA İNŞ. TAAH. İŞLERİ GIDA ve PTROL ÜRNL. SAN. TİC. LTD.ŞTİ. resmen kurulmuştur. Şirketimizin gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, faaliyet alanını genişletmeye devam ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimizin bugünkü mevcut yapısı ile asansör montaj, bakım ve arıza için deneyimli ve eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini arttırmak ve iyi hizmeti sunmak adına, kaliteli malzeme ve gerekli araç ve techizatı ile müşterilerine hizmetvermeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Toplam Kalite Yönetim Sistemi için 95/16/AT Asansör Direktifi “H” Modülünü TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve EN 81-1, EN81-2 ve ilgili diğer Uluslararası Harmonize standartları esas alınmış ve bu standartlara uygunluğun sağlanmasını, Genel Müdür ve “SİTELER ASANSÖR” üst yönetimin sorumluluğu ve güvencesi altına verilmiştir.

Müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip, eğitilmiş personelimizin katılımıyla, kaynaklarımızı verimli kullanarak, sistemimizi ve ürünlerimizi gözden geçirip, sürekli iyileştirmeyi sağlayarak, kalitede lider, bölge pazarında öncü, ürünlerimizin güvenliği, konforu ve estetiği ile rakipsiz olmak, kuruluşumuzun temel politikasını oluşturmaktadır.

Geri


anasayfa | ürünler | hizmetler | hakkımızda | referanslar | iletişim | Tüm hakları saklıdır © 2012 Siteler Asansör